Explore

Advertise

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Ad

Remove Ads

OttomaN

OttomaN

4.78

3.25K

Invite

Vote (2)

Çok Amaçlı Bot. küfür-link engel & sayaç & otorol & hg-bb & davetsistemi & ekonomi & jail & moderasyon & kayıtsistemi & eğlence


OttomaN

● Bottaki Tüm Komutları Görmek İçin -yardım Yazınız

˙İsim˙ ˙Açıklama˙ ˙Kullanım˙
●Ana Komutlar » Ana Komutları Gösterir. ※ -anakomutlar
●Bot Komutları » Bot Komutlarını Gösterir. ※ -botkomut
●Moderasyon » Moderasyon Komutlarını Gösterir. ※ -moderasyon
●Kayıt Sistemi » İsim Yaş Kayıt Sistemini Gösterir. ※ -kayıt-sistemi
●Ban Sistemi » Ban Limitli Gelişmiş Ban Sistemi Komutlarını Gösterir. ※ -ban-sistemi
●Mute Sistemi » Gelişmiş Mute Sistemini Gösterir. ※ -mute-sistemi
●Ekonomi Sistemi » Ekonomi Sistemi Komutlarını Gösterir. ※ -ekonomi-sistemi
●Davet Sistemi » Bakımda... ※ -davet-sistemi
●Jail Sistemi » Jail Sistemi Komutlarını Gösterir. ※ -jail-sistemi
●Eğlence » Eğlence Komutlarını Gösterir ※ -eğlence
●Geliştirici » Geliştirici Komutlarını Gösterir ※ -geliştirici
» ᴏᴛᴛᴏᴍᴀɴ|ʙᴏᴛ ᴅᴇᴠᴇʟᴏᴘᴇᴅ™ ʙʏ sᴏᴏɴᴏᴛᴛᴏᴍᴀɴ «

Ratings & Reviews


4.78

98 reviews

Reviews can be left only by registered users. All reviews are moderated by Top.gg moderators. Please make sure to check our guidelines before posting.

5 stars

89

4 stars

2

3 stars

4

2 stars

0

1 star

3


!!ProGamerTR
!!ProGamerTR

over 3 years ago

müq bot

24

OttomaN

Replying to !!ProGamerTR

Yorumunuz için teşekkürler ^^


BIRAKTI
BIRAKTI

over 3 years ago

güzel bot kullanımı basit ve sunucuyu rahat şekilde yönetebiliyor ha bide nsfw sistemi gelse güzel olur :D

21

OttomaN

Replying to BIRAKTI

Yorumunuz için teşekkürler ^^


smet fan ab
smet fan ab

over 3 years ago

31 sj (ilk yorum karşm)

17

OttomaN

Replying to smet fan ab

qwe


Rüzgâr Clâss
Rüzgâr Clâss

over 3 years ago

MÜKEMMEL AGA BU KADAR MÜKEMMEL Bİ BOT OLAMAZ NOT :EFM AB ADAMDIR 31

16

OttomaN

Replying to Rüzgâr Clâss

Yorumunuz için teşekkürler ^^ sj


OttomaN

Replying to !๖̶̶̶ζ͜͡M𝐑↬Dr.SansarBey

Yorumunuz için teşekkürler ^^


Osuman
Osuman

over 3 years ago

hocam kendime nasıl para ekliyicem (sunucu benim)

15

OttomaN

Replying to Osuman

Malesef öyle bir işlem bulunmamakta. Sadece bot sahibi (smet#7161 ) para ekleyebilir


OttomaN

Replying to freizaedit

Yorumunuz için teşekkürler ^^


LeeGaal!
LeeGaal!

over 3 years ago

kendi sunucumda kullanıyorum mükemmel bot ekonomi sistemi efso

15

OttomaN

Replying to LeeGaal!

Yorumunuz için teşekkürler ^^


efeewu
efeewu

over 3 years ago

5 YILDIZ VER

14

OttomaN

Replying to efeewu

Yorumunuz için teşekkürler ^^


OttomaN

Replying to ͲheophanE✧.bot

Yorumunuz için teşekkürler ^^



Details

Prefix

- (degiştirilebilir) '-prefix'

Shards

5

Server Count

3254

Support Server

OttomaN Support & Uptime

OttomaN Support & Uptime

0

1.57K

Socials

Tags

    Economy

    Fun

    Moderation

    Oyun

    Turkish

Creators

smet

smet