Explore

Advertise

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Quadex

Quadex

0

1

Invite

Vote (1)

Sunucunuz için koruma, seviye, davet sistemleri ve daha fazlası Quadex de


Quadex Quadex Quadex Quadex
  • !yardım yazarak bütün komutları görebilirsiniz
  • İsim Açıklama Kullanılış
    Sunucu Koruma Sunucu koruma komutlarını gösterir !sunucu-koruma
    Yetkili Yetkili komutlarını gösterir !yetkili
    Yetkili 2 Yetkili 2 komutlarını gösterir !yetkili2
    Kullanıcı Kullanıcı komutlarını gösterir !kullanıcı
    Seviye Sistemi Seviye sistemi komutlarını gösterir !seviye-sistemi
    Ekonomi Ekonomi komutlarını gösterir !ekonomi
    Eğlence Eğlence komutlarını gösterir !eğlence
    Müzik Müzik komutlarını gösterir !müzik
    Davet Sistemi Davet sistemi komutlarını gösterir !davet-sistemi
    Kayıt Sistemi Kayıt sistemi komutlarını gösterir !kayıt-sistemi
    Tag Sistemi Tag sistemi komutlarını gösterir !tag-sistemi
    Oyun Oyun komutlarını gösterir !oyun
    Resim Efektleri Resim efektleri komutlarını gösterir !resim-efektleri
    Eylem Eylem komutlarını gösterir !eylem
    Etkinlik Sistemi Etkinlik sistemi komutlarını gösterir !etkinlik-sistemi

    Ratings & Reviews


    0

    0 reviews

    Reviews can be left only by registered users. All reviews are moderated by top.gg admins. Please make sure to check our guidelines before posting.

    5 stars

    0

    4 stars

    0

    3 stars

    0

    2 stars

    0

    1 star

    0


    No reviews here yet!

    Details

    Prefix

    !

    Server Count

    1

    Socials

    quadex.xyz

    Discord Support Server

    Tags

      Turkish

      Moderation

      Economy

      Music

      Leveling

      Game

    Creators

    EM$R

    EM$R