Quadex's avatar

Quadex

Sunucunuz için koruma, seviye, davet sistemleri ve daha fazlası Quadex de

Overview

Prefix
!
Server Count
297

Creators

EM$R

EM$R

emir

emir

Quadex Quadex Quadex Quadex
  • !yardım yazarak bütün komutları görebilirsiniz
  • İsim Açıklama Kullanılış
    Sunucu Koruma Sunucu koruma komutlarını gösterir !sunucu-koruma
    Yetkili Yetkili komutlarını gösterir !yetkili
    Yetkili 2 Yetkili 2 komutlarını gösterir !yetkili2
    Kullanıcı Kullanıcı komutlarını gösterir !kullanıcı
    Seviye Sistemi Seviye sistemi komutlarını gösterir !seviye-sistemi
    Ekonomi Ekonomi komutlarını gösterir !ekonomi
    Eğlence Eğlence komutlarını gösterir !eğlence
    Müzik Müzik komutlarını gösterir !müzik
    Davet Sistemi Davet sistemi komutlarını gösterir !davet-sistemi
    Kayıt Sistemi Kayıt sistemi komutlarını gösterir !kayıt-sistemi
    Tag Sistemi Tag sistemi komutlarını gösterir !tag-sistemi
    Oyun Oyun komutlarını gösterir !oyun
    Resim Efektleri Resim efektleri komutlarını gösterir !resim-efektleri
    Eylem Eylem komutlarını gösterir !eylem
    Etkinlik Sistemi Etkinlik sistemi komutlarını gösterir !etkinlik-sistemi

    User Reviews

    0/5

    Based on 0 reviews


    No reviews here yet!