Explore

Advertise

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Daimon

Daimon

0

30

Invite

Vote (1)

Moderasyon İçin En İyisi Yasar!


  • Botumu Sunucuna Ekleyip y!yardım Yazarak Komutlar Hakkında Bilgi Alabilirsin
  • İsim Açıklama Kullanım
    Yardım Botun Yardım Komutlarını Gösterir y!yardım
    Prefix Botun Prefixini Değiştirmenizi Sağlar y!prefix
    Canlı Destek Canlı Destek Komutunu Kullanarak Bot Hakkında Yardım Alabilirsiniz y!canlıdestek
    İstatistik Botun İstatistik Durumlarını Gösterir y!istatistik
    Davet Botun Davet Linkini Gönderir y!davet
    Hata Bildir Botta Herhangi Bir Hata Görürseniz Bildiriniz y!hata-bildir
    Ban Bir Kişiyi Sunucudan Yasaklarsınız y!ban
    Kick Bir Kişiyi Sunucudan Atarsınız y!kick
    Unban Yasaklı Herhangi bir Kişinin Yasağını Kaldırır y!unban
    Mute Belli Bir Süre Boyunca Bir Kişinin Susturulmasını Sağlar y!mute
    Forceban ID'si Girilmiş Kişi Sunucuya Girdiği Anda Banlanır y!forceban
    Takma Ad Bir Kişinin Sunucudaki Kullanıcı Adını Değiştirirsiniz y!takma-ad
    Rol Al Bir Kişiden Etiketlenen Rolü Alır y!rol-al
    Rol Ver Bir Kişiye Etiketlenen Rolü Verir y!rol-ver
    Reklam Taraması Kullanıcıların Status(Durum)larında Reklam Varsa Olan Kişileri Listeler y!reklam-taraması
    Emojiler Sunucuda Bulunan Emojileri Gönderir y!emojiler (id)
    Çek Etiketlenen Kullanıcıyı Odaya Çekmek İstersin (Kabul Ederse Bot Odaya Çeker) y!çek
    Yavaşmod Belli Bir Sürede Mesaj Gönderme Süresini Ayarlar y!yavaşmod
    Temizle Belirtilen Sayı Kadar Mesaj Siler y!temizle
    Banlananlar Sunucuda Yasaklanmış Olan Kişileri Listeler y!banlananlar
    Kullanıcı Mesaj Temizle Etiketlenen Kişinin Belirli Sayıda Mesajını Siler y!kullanıcı-mesaj-temizle
    Yaz Bota Yazı Yazdırır y!yaz
    Oylama Sunucuda Oylama Yapmak İçin İşe Yarar y!oylama
    Rol Bilgi Rol Hakkında Bilgileri Gösterir y!rol-bilgi
    Roller Sunucuda Bulunan Tüm Rolleri Gösterir y!roller
    Sunucu Bilgi Sunucuda Hakkında Bilgileri Gösterir y!sunucubilgi
    Sunucu Resim Sunucudaki Kullanılan Fotoğrafı Gönderir y!sunucuresim
    Çekiliş Sunucuda Bir Çekiliş Düzenlemenizi Sağlar y!çekiliş
    Hızlı Çekiliş Sunucuda Komut Kullanıldığı Gibi Çekilişi Yapar y!hızlıçekilişyap
    Otorol Yeni Gelen Üyelere Belirlenmiş Rolü Verir y!otorol
    Sayaç Sunucuya Bir Kişi Geldiğinde Belirlenmiş Kanala Kaç Kişi Olduğumuzu Gönderir y!sayaç
    Reklam Engel Sunucuda Yapılan Reklamları Engeller y!reklamengel
    Küfür Engel Sunucuda Kullanılan Küfürleri Engeller y!küfürengel
    Ototag Sunucuya Katılan Kişilerin İsminin Başına Belirlenen Tagı Ekler y!ototag
    Emoji Ekle Sunucuya Emoji Eklersiniz y!emojiekle
    Mod Log Sunucunuzda Olan Bitenleri Bir Kanala Gönderir y!modlog
    Mod Log Sıfırla Mod Log Kanalını Sıfırlar y!modlog-sıfırla
    Panel Sunucudaki Toplam Üye, Üye, Bot ve Çevrimiçi Olan Kişileri Kanalda Gösterir y!panel
    Rol Renk Etiketlenen Rolün Rengini Değiştirir y!rolrenk
    Avatar Profil Fotoğrafınızı Gönderir y!avatar
    Kullanıcı Bilgi Sizin Veya Etiketlenen Kişinin Bilgilerini Gösterir y!kullanıcı-bilgi
    Gold Durum Gold Üyeliğinizin Olup Olmadığını Kontrol Eder y!gold-durum
    Yasar

    Ratings & Reviews


    0

    0 reviews

    Reviews can be left only by registered users. All reviews are moderated by top.gg admins. Please make sure to check our guidelines before posting.

    5 stars

    0

    4 stars

    0

    3 stars

    0

    2 stars

    0

    1 star

    0


    No reviews here yet!

    Details

    Prefix

    y!

    Server Count

    30

    Socials

    Discord Support Server

    Tags

      Moderation

      Turkish